Misyon & Vizyonumuz

Serhat Metal, Alüminyum Geri Dönüşüm, Hurda Alüminyum Geri Dönüşüm, Alüminyum Külçe, Saf Alüminyum Külçe, Alüminyum Hurda Alım, Alüminyum Cüruf Geri Dönüşüm, Alüminyum Geri Dönüşüm Tesisi, Türkiye de Alüminyum Geri Dönüşüm Firması, Alüminyum Eritme, Metal Geri Dönüşüm Tesisi
Misyonumuz

Misyonumuz; alüminyum sektöründe gelişmeleri takip eden, müşterilerin ihtiyaçlarını anlayan ve karşılayan bir şirket olmak. Bütün üretim sürecinde toplam kalite bilincini hakim kılarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sağlamak. Kalite anlayışını sürekli geliştirerek, kaliteli ürünler ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak ve bunların yanı sıra, insana ve çevreye duyarlı öncü ve örnek bir şirket olmak. Ayrıca En iyi teknolojileri kullanan, odaklanmış, dinamik ve deneyimli bir organizasyon ile endüstriyel ve geri kazanılabilir atıkların yönetimi, bertarafı ve atıktan enerji üretiminde etkili, tümleşik ve çevre paydasında sürdürülebilir çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Çevreyi korumaya ve ekonomik büyümeye, sürdürülebilir kaynak yönetimiyle katkıda bulunarak, atık yönetimi ve yenilenebilir enerji sektöründe teknolojik altyapısı ile bilinen bir lider olmak. Sektörün bugününü iyi analiz eden, yarınını da bugünden planlayabilen, fark yaratmaya ve değer katmaya inanan, gerçekçi, yapılabilir, ölçülebilir hedeflerin takipçisi olan kurumsallık ve profesyonellik anlayışını sürdürmektir. Vizyonumuz; dünya ekonomisinde tanınan, güvenilir ve kaliteli bir alüminyum şirketi olmak. Kaynakları en iyi biçimde kullanıp, en uygun şartlarda ve zamanında müşterilerine hizmet sunarak, alüminyum sektöründe dünya ölçeğinde kabul gören bir marka haline gelmek.

Address Location

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İsdök Sanayi Sitesi, 1.Blok No:22, Başakşehir - İstanbul - Türkiye

Address Location

info@serhatmetal.com.tr

Address Location

+90 212 485 95 00
Copyright ©2016 Serhat Metal San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.